Planar 75" URP75-ERO-T 4K Ultra HD LED-LCD Touchscreen Display with ERO Glass
NOTE: Images may not be exact; please check specifications.
  • Temporarily Out-of-Stock
  • Call for next available delivery
Display Size: 75 in Display Size: 75 in
Ordering Information
  • 75.0in LCD LED-backlit Widescreen Display
  • 3840 x 2160 Resolution
  • DisplayPort, HDMI, USB Type B, 3.5mm audio, RS-232, RJ-45, Power Connector(s)